Ödeme yöntemleri-Payment methods - 0543 417 73 92-Yozgat Çiçek Sepeti Sitemizden Onilene Sipariş Vermek ve Göndermek Çok Uygun ve Kolay.

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMZDA
SİTEMİZDE AŞAĞIDAKİ ÖDEME YÖNTEMLERİNDEN BİRİ İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ
YOU CAN PAY WITH ANY OF THE PAYMENT METHODS IN THE WE WEB SİTE


  • Banka havalesi (Eğer ödeme yapacağınız bankanız, bizim size vereceğimiz hesap numarası ile aynı banka ise örn. siz ziraat bankası ile havale yapacaksanız sitemizin sipariş sonunda size vereceği hesap numarası da aynı bankaya ait ise havale yöntemi ile gönderiniz.) bu yöntemde banka şube kodu,hesap numarası ve alacaklı adı soyadını tam olarak yazmalısınız.


  • Eft (Elektronik Fon Transferi) bize kendi cep bankaclığınız yada internet bankacılığınız veya atm ler aracılığı ile ödeme yapacaksanız ve kullanmış olduğnuz banka ile bizim sipariş sonunda vereceğimiz banka hesap numaraları farklı bankalara ait ise örnek siz halk bankası kulllanıyorsanız biz de size ziraat bankası hesabı vermiş isek bu yöntemi kullanarak bizim size vermiş oldumuz İban numarasına yapacağınız para transferi bu yöntem de ise 16 haneli iban numarası ile alacaklı adı soyadı tam olarak yazılmalıdır.


  • Ptt-Posta çeki hesap numaramıza ve yapacağınız ödellerdir, ptt cep uygulaması yada ptt atm ve şubelerinden yapabilirsiniz.


yozgatta kredi kartı ile çiçek al
  • Kredi Kartı ile Sms Onaylı 3D güvenlikli ödeme sipariş sonunda size belirteceğmiz öde al yöntemi dir bu yöntem ile size gelecek sms linkine tıklayıp bankanızca verilecek olan güvenlik kodu ile kolayca ödeme yapabilirsiz
  • Credit Card Sms Approved 3D security payment We will specify you at the end of the order and you can easily pay with the security code that will be given to you by clicking on the next sms link with this method.


  • Nakit ödeme-Siparişi gelip iş yerimizden elden teslim alacaksanız ve daha önce firmamızdan ürün teslim almış kayıtlı müşterimiz iseniz bu yöntemle sipariş verebilirsiniz.
turkey-western union florist shop
  • Western Union- Bu Yöntemle yurt dışından Türkiye'ye kendi adımıza para gönderebilirsiniz.
    Western Union- our behalf to Turkey from abroad can send money with this method.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön