Yozgat Düğün Fotoğrafçısı - 0543 417 73 92-Yozgat Çiçek Sepeti Sitemizden Onilene Sipariş Vermek ve Göndermek Çok Uygun ve Kolay.

İçeriğe git

Ana menü:

YARARLI BİLGİLER
yozgat düğün fotoğrafçısı
YOZGAT'TA DÜĞÜN FOTOĞRAÇISIYIZ

Yıllardır yozgatta kameraman olarak Tv kanallarında proğram ve sunum yapan Fatih Akses 0 544 808 10 70 Numaralı iletişim hattı ile Yozgat ve civarında (Akdağmadeni,Aydıncık,Boğazlıyan,Çayıralan,Çandır,Çekerek,Saraykent,Sarıkaya,Yerköy,Yenifakılı,Şefaatli) ve bağlı köylerinde hatta komşu illerinde gerek yüksek çözünürlüklü kamera ve görüntü cihazları gerekse drone ile çekimler yaparak en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmektedir.

DÜĞÜN,NİŞAN,SÜNNET KAMERA ÇEKİMLERİNİ NASIL YAPIYORUZ ?
Bu tür seçimleri önceden randevu sistemi ile alıyoruz. Eğer sizlerinde önceden belirlenmiş bir tarihte böyle bir hizmet alma ihtimaliniz var ise özellikle yaz aylarında Yozgatta düğünlerin yoğunluğuda göz önünde bulundurularak hizmet almanızı tavsiye ederiz.

YOZGATTAKİ KAMERA VE DÜĞÜN ÇEKİM ÜCRETLERİ NE KADAR ?
Bu tür hizmetlerde ücretlendirmeler zaman,mekan ve verilecek hizmetlerin türüne göre değişmektedir.Zira düğün çekimi yanında özel bir fotoğraf albümü ve efekttli ve ilginç çekimler fiyatlara ilave edilmektedir.

DAHA ÖNCE HANGİ DÜĞÜNLERDE KAMERA ÇEKİMİ YAPTIK ?
Kameraman fatih olarak Yozgatta sayısını bilmediğimiz kadar çekim yaptık bunlar sadece düğün çekimleri değil, doğa çekimleri de olmaz üzere kültürel amaçlı albüm tasarımları ve büyük organizasyolar başta olmak üzere sokak düğünlerine ve salon düğünlerine kadar bir çok çekimi gerçekleştirdir.

Eğer Yozgattaki en özel anları en usta ellere teslim etmek isterseniz size bir telefon kadar yakınız.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön